A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Mimoza Shkodra - Me Doje Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  393

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/07/2013

2013-07-03T11:10:24

Muzika & Orkestrimi:

Alfred Sula

Teksti:

2 Step

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Hite Vere"

Këngë e albumit:

"5 Mega Yjet"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013
Me vrave ti zemer si gjithmone
kte here jo nuk ta fal
ti gjithmone keshtu vepron
pse ma ben me kast
me ke thon se vetem ty te du
edhe pa mu jo s'munesh me jetu
fantastik do mbetesh ti per mu
ndaj sot me vret..

Ref::
Se un zemer e kam 1 emer
Jam si çdo femer
Me doje ti
Se ti zemer e ke 1 emer
Jo si cdo femer
ndjenjat ti fala ty...

Te doja me zemer dhe te du
pas kohen nuk e kthej
edhe pse mbone me lotu
per ty vazhdoj te n`Djej
me ke thon se vetem ty te du
edhe pa mu jo smunesh me jetu
fantastik do mbetesh ti per mu
ndaj sot me vret...

Ref::
Se un zemer e kam 1 emer
Jo si cdo femer
Me doje ti
Se ti zemer e ke 1 emer
Jam si cdo femer
ndjenjat ti fala ty....


Ky tekst u dërgua nga HeroolindaKartolina (1)

2017-11-13 17:34:11
Te doja me zemer dhe te du
pas kohen nuk e kthej
edhe pse mbone me letu
per ty vazhdoj te ndjej

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018