A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Mimoza Shkodra - E Urrej


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  47

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/01/2017

2017-01-07T17:00:02

Muzika & Teksti:

Genc Prelvukaj (Gentz)

Këngë e albumit:

"Live 2017"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017


dimrin e ftoht e zgjedhe
tjetren para meje
m'le bor ne zemer
nuk e prita kurr prej teje
vetmi e zez
nuk me le aspak shpres
mashkull i keq
i pabes

e urrej secilen dit
kur ty tjetra t'puth me shpirt
e ti prap nuk e kupton
gjysma zemres ende te don

e urrej secilen dit
kur ty tjetra t'puth me shpirt
e urrej se vuaj
sa her t'puth buza e huj

t'lutem me thuj
a esht loti im veq uj
veq bardh e zi jeta
ska ngjyr pa ty

vetmi e zez
nuk me le aspak shpres
mashkull i keq
i pabes

e urrej secilen dit
kur ty tjetra t'puth me shpirt
e ti prap nuk e kupton
gjysma zemres ende te don

e urrej secilen dit
kur ty tjetra t'puth me shpirt
e urrej se vuaj
sa her t'puth buza e huj

e urrej secilen dit
kur ty tjetra t'puth me shpirt
e ti prap nuk e kupton
gjysma zemres ende te don


Ky tekst u dërgua nga e.gallapeni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018