A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Mimoza Shkodra & Seldi Qalliu - Dashni


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  107

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/11/2017

2017-11-05T13:41:10

Më Shumë Nga

Seldi Qalliu
[Mimoza 2x:]
Krejt zemren ma ndali
i bukur ky djali,
per ty vlen te vuaj
te lutem me duaj.

[Seldi:]
Krejt syt te na
kudo qe ne po dalim
me beso, per ty e thej dhe malin
s'mundem pa ty me vazdhu,
nje jete esht shum pak
me ty me kalu.
zemren krejt ta kom dhon
dhe kur t'kam afer
mallin ma shton ti
a e din sa po t‘du,
shum ty po t'du du du du.

[Mimoza:]
Se gjitha une i kam
kur afer me ty jam
ti e ki emrin dashni.
se gjitha une i kam
kur afer me ty jam
per ty ni vetem dashni.

[REF. 2x:]
Krejt zemren ma ndali
i bukur ky djali
per ty vlen te vuaj
te lutem me duaj

[Seldi:]
Krejt syt te na
ku do qe ne po dalim
me beso per ty e thej dhe malin
s'mundem pa ty me vazdhu
nje jete esht shum pak
me ty me kalu
zemren krejt ta kom dhon
dhe kur t'kam afer mallin ma shton ti
a e din sa po t‘du,
shum ty pot du du du du.

[Mimoza:]
Se gjitha une i kam kur afer me ty jam
ti e ki emrin dashni.

se gjitha une i kam kur afer me ty jam
per ty ni vetem dashni

[REF. 2x:]
krejt zemren ma ndali
i bukur ky djali
per ty vlen te vuaj
te lutem me duaj


Ky tekst u dërgua nga ArbesaKartolina (5)

2018-01-03 06:35:31
Se të gjitha unë i kam
Kur afër me ty jam
Ti e ki emrin dashni
Se të gjitha unë i kam
Kur afër me ty jam
Për ty ni vetëm dashni
2017-11-28 10:05:44
krejt zemren ma ndali
i bukur ky djali
2017-11-27 19:00:53
Se gjitha une i kam
kur afer me ty jam
ti e ki emrin dashni.
2017-11-20 04:31:24
Krejt zemren ma ndali
i bukur ky djali,
per ty vlen te vuaj
te lutem me duaj.
2017-11-12 11:58:47
per ty vlen te vuaj
te lutem me duaj

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018