A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Mimoza Shkodra & Seldi Qalliu - Sa Kujtime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  41

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

02/06/2018

2018-06-02T09:47:36

Më Shumë Nga

Seldi Qalliu

Muzika:

Anxhelo Koci

Teksti:

Mimoza Shkodra

Teksti:

Seldi Qalliu

Orkestrimi:

Alsked Rrenja


[REF. Mimoza & Seldi x2:]
Sa kujtime kemi bashkë,
në çdo vend një puthje kujtim lamë.
Sa shumë folën, sa shumë thanë:
"Gjatë nuk e kanë".

[Seldi:]
Ky shpirti im binjak
Nga pas më ndjek gjithmonë.
Një ditë të jem pa ty,
ti më mungon.

[Mimoza:]
Sa bukur të jetosh,
Me ty një dashuri.
Drita e syve t'mi
je vetëm ti.

[Seldi:]
Edhe kur ti je larg,
për ty rri e mendoj

[Mimoza:]
Asnjë s'do ta kuptojë,
se ne pa njëri tjetrin
dot s'jetojmë

[REF. Mimoza & Seldi x2:]
Sa kujtime kemi bashkë,
në çdo vend një puthje kujtim lamë.
Sa shumë folën, sa shumë thanë:
"Gjatë nuk e kanë".

[Seldi:]
Ky shpirti im binjak
Nga pas më ndjek gjithmonë.
Një ditë të jem pa ty,
ti më mungon.

[Mimoza:]
Sa bukur të jetosh,
Me ty një dashuri.
Drita e syve t'mi
je vetëm ti.

[Seldi:]
Edhe kur ti je larg,
për ty rri e mendoj

[Mimoza:]
Asnjë s'do ta kuptojë,
se ne pa njëri tjetrin
dot s'jetojmë

[REF. Mimoza & Seldi x2:]
Sa kujtime kemi bashkë,
në çdo vend një puthje kujtim lamë.
Sa shumë folën, sa shumë thanë:
"Gjatë nuk e kanë".


Ky tekst u dërgua nga ____mari____kKartolina (7)

2018-08-18 15:22:56
Ky shpirti im binjak
nga pas më ndjek gjithmonë.
2018-08-06 11:08:28
Sa shumë folën,
sa shumë thanë:
"Gjatë nuk e kanë".
2018-08-06 10:58:31
Edhe kur ti je larg,
për ty rri e mendoj
2018-07-31 08:49:26
Ky shpirti im binjak
Nga pas më ndjek gjithmonë.
Një ditë të jem pa ty,
ti më mungon.
2018-07-25 11:30:44
Sa bukur të jetosh,
Me ty një dashuri.
Drita e syve t'mi
je vetëm ti.
2018-06-15 02:35:24
Sa kujtime kemi bashkë,
në çdo vend një puthje
kujtim lame
U krijua nga @asregir 2018-06-04 12:20:24
Asnje sdo ta kuptoje
Se pa njeri-tjetrin
Ne dot s'jetojme

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018