A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Mimoza Shkodra - Sot Do Pi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2018

2018-12-05T19:09:50


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Sot Do Pi" kënduar nga Mimoza Shkodra.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Sot Do Pi".
Videoklipi nga Mimoza Shkodra i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018