A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mirgen Huba

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mirgen Huba është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 13 Prill 2019, Mirgen Huba publikon videoklipin "Zogu I Zi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Cody

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Foti Marko

Emir Plava

Butrint Bardhi

Ermal Ponoci

Ylli Shaqiri

Kliton Roci

Henri Mahmuti

Skerdi (Top Fest)

Ahmed Emurllai

Sokol Musaj


Tags: Mirgen Huba

Krijo Një Kartolinë