A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mirsa Kerceli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  95
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kanada 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mirsa Kerceli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Falë talentit të saj dhe zërit të veçantë sapo doli në skenë triumfoi me sukses. Gërshetimi i zërit të ëmbël, bukurisë ëngjëllore dhe energjisë pozitive që ajo transmeton tek ne, bënë që Mirsa Kërqeli të jetë mjaft e popullarizuar por edhe e pranishme në estradën kosovare. Në Nëntor 2005, Mirsa merr pjesë në Kënga Magjike 2005 me këngën "Djaloshi Im", ku rrëmbeu çmimin "Magjia e parë". Në Qershor 2006, Mirsa merr pjesë në VFM 2006 me këngën...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Duro Zemer (2010)

Greatest Hits: Lovestoned (2010)

I 2ti (2008)

Nuk E Di (2006)


» Dërgo Një Këngë »

E Dashuruar
I, E Dashuruar
Buzen Mbi Buze
Good luck
Dashuria Kushton
Klubi N'ajer
Pun E Madhe!
Status Quo
Lej Foret
Indiferent


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Tringa Rexhepi

Teuta Kurti

Mjellma Berisha

Nazmije Selimi

Gentiana Podrimaj

Monika Salihu

Bubulina Krasniqi

Arlinda Gaxherri

Vesa Smolica

Nora Muqaj


Tags: Mirsa Kerceli, Mirsa, Kerqeli, Mirsa Kercelli, Mirsa Kerqelli, Mirsada Kerceli

Mirsa Kerceli në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018