A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mistiku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Mistiku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai nisi karrieren e tij muzikore ne vitin 2009, se bashku me 4 pjestar te tjere nen emrin e Grupit TmB, ku themeluesit kryesore ishin Mistiku bashke me Panikun Tmb. Karriera e tij vazhdon me disa kenge ti cilat te parat u punuan ne Anorit records duke vazhduar te tjerat ne sudion e tij aktuale MagicRecords. Më datë 1 Korrik 2014, Mistiku publikon videoklipin "Pergjithmon Bashke", në bashkëpunim me Paniku Tmb. Më datë 16 Korrik 2015, Mistiku...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kia

Kauzza

I2rejt

Krijel Flexy

Blake

3 Treshi

Arbër Kurtaj

Escobars

Buta

Liberian Selimi


Tags: Mistiku, Atin Algjoni

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018