A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mj - Kthehu  (Feat. Dimo$)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/02/2009

2009-02-07T17:29:59

krejt i kisha dhan veq mu kon me ty
met pas edhe nje her ngjoks timin me ti puth ata sy
nuk e di si si po ti u largove
krejt qastet e lumtura ti i harrove
i harrove ato dit kur je kon me mu
e theve besen qe mu pate premtu
po tash po e kuptoi koke kon tu aktru
qastet mat mira te jetes ti mi ki shkatrru
aktrove mire en ket dashuri te rrall
po per ate dashni une hala kom mall
pres qe ti te kthehesh tma thuash me fal
une te kisha fal se per ty hala kom mall
une prap do ta fali se ende te du
te du me gjith zemer ende ste kom harru
si ti harroi ditet qe me mua dole
si ti harroi puthjet qe ti mi dhurove

refreni 2X

ne zemren time ti je e perjetshme
ne zemren time ti je e pavdekshme
pa ty kjo jet nuk ka kuptim
te dua zemer te dua shpirti im

pa ty kjo jet vertet nuk ka kuptim
shpresa me mban gjall qe ti te kthehesh ne krahun tim
edhe pse me lendove kjo nuk ka rensi
por a je e lumtur ti kete dua ta di
a je e lumtur siq ishe me mua
a te dhuron tjetri dashurin qe e kishe me mua
jam mbyll ne mes 4 murev edhe po mendoi
pse te dua aq shum as vet se kuptoi
me duket se po qmendem ne roberi
me duket se po qmendem per nje dashuri
jon edhe do sene qe hala si kuptoi
pa kuptim lidhja jon pse perfundoi
ni mesazh e kom per ty kur e braktisur te jesh
eja te une se ende do tme gjesh
me krah te hapur une do te pres
se ne zemren time ni ven ki me pas deri sa te vdes

refreni 2X

ne zemren time ti je e perjetshme
ne zemren time ti je e pavdekshme
pa ty kjo jet nuk ka kuptim
te dua zemer te dua shpirti im

YEAHH THIS SOUND IT'S FOR MY LIFE FOR MY HEART GHUST FOR YOU BABY

refreni 2X

ne zemren time ti je e perjetshme
ne zemren time ti je e pavdekshme
pa ty kjo jet nuk ka kuptim
te dua zemer te dua shpirti im


Ky tekst u dërgua nga Aida


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018