A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Morena Reka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  37
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Morena Reka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1988, Morena Reka merr pjesë në Festivali i 27-të në RTSH me këngën "Kur Vallzojmë Tok". Në Dhjetor 1989, Morena Reka, Redon Makashi & Bledar Seiko marrin pjesë në Festivali i 28-të në RTSH me këngën "Jemi Zemra E çdo Moshe (Qeshu Rini)". Në Dhjetor 1990, Morena Reka, Genc Iliazi & Foel Grillo marrin pjesë në Festivali i 29-të në RTSH me këngën "Do Trokas". Në Dhjetor 1991, Morena Reka merr pjesë në Festivali i 30-të në RTSH m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bruna Sota Hoxha

Pavlina Nikaj

Myfarete Laze

Nertila Koka

Ema Qazimi

Justina Aliaj

Zeliha Sina

Jolanda Dhamo

Lindita Theodhori

Alida Hisku


Tags: Morena Reka

Krijo Një Kartolinë