A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Motrat Duhani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Motrat Duhani është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Ti shohësh është vështirë ti dallosh se cila është njëra apo tjetra, pasi janë si dy pika ujë, e jo vetëm por mjaft simpatike. Po flasim për këngëraret dhe binjaket nga Kosova motrat Duhani. Njëra quhet Margita dhe tjetra Margarita, dhe sapo kanë rrëmbyer cmimin ‘Best Interpret’ në edicionin e parë të Festivalit ‘Shkodra Fest’ që u mbajt në Teatrin ‘Migjeni’ në Shkodër në një organizim shumë madhështor. Vajzat për këtë cmim janë ndjerë shumë mirë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Shala

Motrat Hoxha

Motrat Bushi

Vellezerit Aliu

Infinit Records

Korgelt

Grupi Mjellma

E'7

Kadenca Dhe Naseri

Tempulli G


Tags: Motrat Duhani, Motrat Binjake Duhani, Motrat Binjake, Margita Duhani, Margarita Duhani

Krijo Një Kartolinë