A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Motrat Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Motrat Hoxha është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2013, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Dajret E Prizrenit" Në vitin 2014, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Lojen E Madhe" Në vitin 2015, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Shtatë Ditë Dasëm Kemi Ba" Më datë 20 Shkurt 2016, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Urime Martesa". Më datë 13 Tetor 2016, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Familja Berisha". Më datë 22 Korrik 2017, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Tungjatjeta O...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Ka Nis Dasma (2017)

Shtatë Ditë Dasëm Kemi Ba (2015)

Lojen E Madhe (2014)

Dajret E Prizrenit (2013)


» Dërgo Një Këngë »

Tungjatjeta Oj Shqipni
Urime Martesa
Dashni Po T'lujshe
Familja Berisha


Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Duhani

Motrat Shala

Vellezerit Aliu

Grupi ARB

Night Rappers

Asgje Sikur Dielli

Ligji Rruges

WNC

Magic4

Tempulli G


Tags: Motrat Hoxha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018