A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Motrat Maksuti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Motrat Maksuti është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Më datë 23 Korrik 2017, Motrat Maksuti & Prima Orkestra publikojnë videoklipin "Mbreteresha". Në vitin 2017, Motrat Maksuti Ft Prima publikojnë albumin "Dasma Juaj Me Kenge Popullore" Më datë 3 Qershor 2018, Motrat Maksuti publikojnë videoklipin "Dy Nuse"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aida Dhe Eda

Soni N Nice

Majk N Sam

Motrat Burrniku

Eduard Dhe Bleard

Minus And Zero

Vellezerit Salihu

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Olta Dhe Elda Sadiku

Vellezerit Jakupi


Tags: Motrat Maksuti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018