A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Mozzik - Nana


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  110

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

15/12/2018

2018-12-15T00:00:04

Teksti:

Mozzik


[Chorus x3]
O nana krejt senet vec per ty i bona
Suksesi edhe krejt fama
Ty te takojne, merri krejt nana, o nana

[Verse 1]
Ja pata nis diku n'vitin 2009
E afer meje vec nje babe edhe nje nane
E shkaku jem shum here jan kon t'perlam
E shkaku jem shum here jan kon gati t'ndam
Shume here n'dhome nonen e kam pa po kan
Tha keq djali jem, naper kong po shan
M'tha mos harro kurre baba yt cfare pune man
E me qat pune neve krejtve na mban
Se harrova baben e kam arsimtar
Une 8 vjet shkolle, ai 18 vjet n'ditar
Gjithmone me shprese nje dite me bo krenar
Mu bind, mu ni mire kon e ka djale

[Bridge]
O baba per ty un krejt majat i kapa
Vec per juve kurre n'jete nuk u nala
I gatshem ca te m'del perpara
Me jeten gjithmone tu bo gara
O baba, o babababababaaaa
O babababababa

[Chorus x2]
O nana krejt senet vec per ty i bona
Suksesi edhe krejt fama
Ty te takojne, merri krejt nana, o nana

[Verse 2]
O shume sene m'sillen n kry si n'femijeri
O pasha Zotin zemra mi ke ngri
Kur i pasha t shpise tu hi veresi
Qe une mire me hanger yo une mire me pi
Pasha vllaun nuk um vjen marre
Jam kon broke kam lyp edhe cigare
Familjes i mungojshin shum gjona elementare
Get duhet me bo dicka o vlla, me bo naj pare
A mu kthy n shkolle, a me shit droge
A me shit bari, a me shit coke
Provum gjithcka, erdhem gjithka, prekem gjithcka
Nalu vlla se sjena kta na
Ne kena andrra vlla, kena vizion
Zoti vonon thojn po nuk harron
Na kena jete vlla a po harron
Me 2 Euro vlla jan bo 2 milion, me 2 Euro vlla jan bo 2 milion
Me 2 Euro vlla jan bo 2 milion, me 2 Euro vlla jan bo 2 milion
Jan bo 2 milion

[Chorus x4]
O nana krejt senet vec per ty i bona
Suksesi edhe krejt fama
Ty te takojne, merri krejt nana, o nana


Ky tekst u dërgua nga 1111Kartolina (5)

U krijua nga Saverio 2018-12-20 02:36:53
Babën e kam arsimtar
Unë 8 vjet shkollë
Ai 18 vjet n'ditar
Gjithmonë me shpresë
Një ditë me bo krenar
2018-12-17 12:54:57
O baba, për ty unë
krejt majat i kapa
Veç për juve kurrë
n'jetë nuk u nala
U krijua nga diona 2018-12-16 14:31:22
Na kena jetë vlla
A po harron?
Me 2 Euro vlla
Jan bo 2 milion
U krijua nga edona_t 2018-12-16 08:45:14
Ne kena andrra vlla
Kena vizion
Zoti vonon thojn
Po nuk harron
2018-12-16 06:24:20
O nana, krejt senet
Veç për ty i bona
Suksesi edhe krejt fama
Ty të takojnë
Merri krejt, nana

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019