A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mr.Safet

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Ternoc I Vogel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Mr.Safet është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mr.safet eshte njeri nder kengtaret me te degjuar ne Gjilan dhe fshatrat perreth. Ai eshte njeri prej me te rrezikshmeve te grupit Double-G ArmY sepse shperthyer me thike e7-korrik.Ai Tani Jeton Ne Bern Te Zvicres Dhe Eshte Duke u Marr Me Albumin e Pare Te Tij Me Grupin Double-G ArmY....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Double G Army

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dryton Deqanasi

Ylli Trokitës

Eki

Lil' Liri

ZeeroMan

Alidema

Rrufeja

Barooti

Sela aka Boszman

Monny


Tags: Mr.Safet, Mr Safet, Mr. Safet

Krijo Një Kartolinë