A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mr X është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2014, Mr X merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Dashuri E Paharruar". Më datë 27 Maj 2015, Mr.X publikon videoklipin "Hot Season". Më datë 16 Qershor 2015, Mr X publikon videoklipin "Party". Më datë 28 Nëntor 2015, Mr X publikon videoklipin "S'e Bojna Si Ti". Më datë 18 Prill 2016, Mr X publikon videoklipin "Bone Veç Per Mu", në bashkëpunim me Leuname. Më datë 29 Dhjetor 2016, Redioni publikon videoklipin "Kacurrelja Lalit",...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lony

Izzy

Kino

Izo

Dora

Fida

MMG Babloki

Art

B-Master

King Link


Tags: Mr X, Mr.X, Mr. X

Krijo Një Kartolinë