A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mr X - Party


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/06/2015

2015-06-16T18:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Party" kënduar nga Mr X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mr X i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kaltrina Molliqaj - Party

make up hot jam ne club me muzik are en bi baby es up disponimi eshte nalt ne maximum tensionin e ngriti vetem une kam stil te forte se sot jam une e trent te gjithe me shikojn mu afru nuk guxojne kam stil te forte jam une e trent te gjithe me shikojne mu afru nuk guxojne

ref 3
party ne kete club muzika nother grand atmosfera hot to hot

make up hot jam ne club me muzik are en bi baby es up disponimi eshte nalt ne maximum tensionin e ngriti vetem une kam stil te forte se sot jam une e trent te gjithe me shikojn mu afru nuk guxojne kam stil te forte jam une e trent te gjithe me shikojne mu afru nuk guxojne

ref 5
party ne kete club muzika nother grand atmosfera hot to hot

Kastro Zizo - Party

jo jo jo jo jo jo jo jo party un e gjeta veten ne nje
party eshte party
when ay lodeen sazyy
whaen ay lodeen sazy
party e gjeta veten nje nje
partyy esht party
when ay lodeen sazy
when ay lodeen sazy

go fay baby give go fay
go fay beby give go fay
nuk e di un bejbi joogen
une e di se ti em futen
boy

sa her un ty te kam pran sa gjera me than sa her un ty te shikoj aq her per ty un mendoj un nuk mund te tregoj se me me ty me sgaboj e din ti se ty te dashuroj se ti em ke fut ne loj

go fay baby give go fay
go fay beby give go fay
baby tipps

Xheni - Party

Ne rrug te qytetit
Si me pas miting
Kolona, kolona
Rinia po vijn krejt jan
Veshur mir dhe koken
Bahen gati she shkojn
Ne diskotek se sonte
Paska parti

Para diskotekes do
Na vij e madhe plot
Me vjza te reja
Si ne pazar te grave

I presin fraerat me
Hy ne diskotek
Edhe sonte si cdo
Mbramje kena me e djeg

-Refreni-
Uk ju bodi,bodi
Shek ju bodi,bodi
Tenst ju redy,redy
Kont ju repe ton(2)

Parti, parti disko parti
Knacnu, knacnu krejt
Ne parti komon,komon
Lets go parti ah sa shpejt
Po kalon vakti (2)

-Refreni-
Parti, parti
Komon parti
Lets go parti
Hajde ne parti
Deri n'sabah
Lujna knojna tallava(2)

Kta vajzat e reja
Krejt jan ba kullerka
Do kan vesh minica
Do kan vesh farmerka
I kan n'drec frizurat
Edhe jan shminku
Kan ardh ne diskotek
Djemt me i provoku

Po edhe na djemt
Jena shum frajera
Para diskotekes
Kena ardh me tjera
Kur vim na djemt
Krejt si kauboja
Si te hina brenda
At'her fillon loja

-Refreni-
Uk ju bodi,bodi
Shek ju bodi,bodi
Tenst ju redy,redy
Kont ju repe ton(2)

Parti, parti disko parti
Knacnu, knacnu krejt
Ne parti komon,komon
Lets go parti ah sa shpejt
Po kalon vakti (2)

-Refreni-
Parti, parti
Komon parti
Lets go parti
Hajde ne parti
Deri n'sabah
Lujna knojna tallava(2)

Ah sa shpejt po kalon vakti

-Refreni-
Parti, parti
Komon parti
Lets go parti
Hajde ne parti
Deri n'sabah
Lujna knojna tallava(2)

E tash vazhdojna pak
Me tallava o pak me
Tallava u knacem,
U knacem ajde po bojna
Sefa, po bojna sefa
Sonte kena parti
Duhet me e kall
O duhet me kall
Deri ne menxhes
Aman vallja ska
Me u ndal jo, jo
Ska me u ndal
Edhe sonte shok
Aman sikur cdo
Vikend o sikur
Cdo vikend u mush
Diskoteka mo nuk
Paska ven
U kall atmosfera
U cu disponimi
Edhe diskotekes
Hajde po don
Me i dal tymi
O po don me i dal tymi

aaammaaaaaaaaaaaaaaaeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjejejejejejejej
aman, aman ofofof
aman, aman ofofof.............Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018