A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Muharrem Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  206
  • Vendlindja:
  • Oher 
BIOGRAFIA: Muharrem Ahmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno, tallava dhe popullore dasmash. Karrieren e tij si kengetar e nisi shume i ri sepse qe ne femijeri kengen tallava e adhuronte. Filloi qe te shkonte ne ahengje, dasma dhe keshtu u be i "famshem". Ai aktualisht eshte i martuar dhe ka femi. Muharremi tani karieren e tij e vazhdon ne Shqiperi dhe atje eshte bere i famshem. Ai ka patur nje femijeri te veshtire, por fale muzikes se tij, tani eshte shume mire. Lindur ne Maqedoni, ne moshen 8-vjecare, doli ne treg me albumin e tij te p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Oj Prishtinalike (Dridhe Belin) (2013)

Aferdita (2004)

Luj Me Mu Cike Luj

Moj Katile Ca Me Ke Bo

Meli Meli

Me Mysafirë

Fejesa

Eja Eja

Mihone

Zemra Ime


» Dërgo Një Këngë »

Goni & Endri Kalaja
Princess Palace 2
Lena Magdalena
Syte
Pak Dashuri
T'kom Lon Zotin
Gon Kalaja 3
Mrekullia Ime
Vin Vaporat
Princess Palace


Artistë Të Ngjashëm:

Berkan

Selami Kolonja

Memi

Zyber Avdiu

Hidaver Osmani

Nazmi Belica

Adnan Daci

Aziz Murati

Xhemil Saliu

Agim Poshka


Tags: Muharrem Ahmeti, Mandi, Muharem Ahmeti

Muharrem Ahmeti në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018