A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Murat Cama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Murat Cama është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 2 Qershor 2013, Murat Cama publikon videoklipin "Dy Pale Saze Delvinjote". Më datë 6 Mars 2014, Murat Cama publikon videoklipin "Lum Si Ajo Der E Lart". Më datë 22 Korrik 2014, Murat Cama & Driselda Kanina publikojnë videoklipin "Ilaci Qe Sheron Xhane". Më datë 29 Nëntor 2017, Murat Cama publikon videoklipin "Minifundi". Më datë 12 Mars 2018, Murat Cama publikon videoklipin "Mesazhi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nevruz Nure (Lulushi I Korces)

Agron Zhuga

Alfred Hekali

Klordian Rama

Fatos Xhaferi

Spartak Xhaferraj

Shpetim Selami

Gerti Hyka

Vladimir Rustemi

Gerti Muçollari


Tags: Murat Cama

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018