A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Murat Cama
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Murat Cama është këngëtar i njohur. Më datë 2 Qershor 2013, Murat Cama publikon videoklipin "Dy Pale Saze Delvinjote".

Më datë 6 Mars 2014, Murat Cama publikon videoklipin "Lum Si Ajo Der E Lart".

Më datë 22 Korrik 2014, Murat Cama & Driselda Kanina publikojnë videoklipin "Ilaci Qe Sheron Xhane".

Më datë 29 Nëntor 2017, Murat Cama publikon videoklipin "Minifundi".

Më datë 12 Mars 2018, Murat Cama publikon videoklipin "Mesazhi".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018