A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Murat Cama - Lum Si Ajo Der E Lart


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/03/2014

2014-03-06T14:33:32


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lum Si Ajo Der E Lart" kënduar nga Murat Cama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Murat Cama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018