A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Murat Cama & Driselda Kanina - Ilaci Qe Sheron Xhane


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/07/2014

2014-07-22T15:43:54

Më Shumë Nga

Driselda KaninaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ilaci Qe Sheron Xhane" kënduar nga Murat Cama & Driselda Kanina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Murat Cama & Driselda Kanina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018