A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Murat Gjoniku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Murat Gjoniku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 4 Gusht 2011, Murat Gjoniku publikon videoklipin "Shume Gabova", në bashkëpunim me Xhoi. Më datë 18 Gusht 2012, Murat Gjoniku publikon videoklipin "E Bukur Si Flori". Në vitin 2012, Murat Gjoniku publikon albumin "Zemra Zemrën E Kërkon" Më datë 12 Shkurt 2013, Flora Gashi & Murat Gjoniku publikojnë videoklipin "Vendi I Vjeter". Më datë 2 Prill 2013, Murat Gjoniku publikon videoklipin "Ti Vetem Ti". Më datë 2 Prill 2013, Mur...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Live (2014)

Jan Nda Zemrat (2013)

Zemra Zemrën E Kërkon (2012)

Bekim E Murat Gjoniku


» Dërgo Një Këngë »

Shume Gabova
Me Vlon Gjaku
Jetë Moj Jetë
Pavaresia
O Bobo Vajzat
Larg Syve Te Mi
Ti Vetem Ti
Jam Ne Itali
Nuk Eshte Jeta Me Mashtrime
Vallezojme Se Bashku


Artistë Të Ngjashëm:

Albrim Llapqeva

Beni Baksi

Shkelqim Kola

Fatjon Dalipi

Valdet Sopjani

Mirsim Ibrahimi (Mirsi)

Ekrem Jashari (Eki)

Arsim Avdyli

Shqipri Kelmendi

Valmir Shala


Tags: Murat Gjoniku, Murat Gjorniku, Murat Gjurniku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018