A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Musli Kuqi - Me Ty


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/09/2013

2013-09-24T00:36:28

Dje te pash duke u puthur me nje tjeter djal
Nuk e di si s'mu verbuan te dy syt ne ball i mjeri un i mjeri un kend e paskam dasht kaq shum
se kam dit se kaq shpejt me harron krejt

ref2:me ty pergjithmon u kry
me t'keq q'do gje ma ke kthy me ty kurr me s'do te jem se kan dit kush paske qen

Ndoshta ende te kujtohet qfar me the dikur qe do te jesh veq afer meje e s'do te ndahesh kurr
I mjeri un i mejri un kend e paskam dasht kaq shum se kam dit se kaq shpejt me harron krejt

ref::perseritet


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018