A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mustafa Sandal

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Stamboll 
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Mustafa Sandal është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Mustafa Sandal është një ndër këngëtarët më të popullarizuar të muzikës argëtuese turke jashtë vendit të tij. Deri më tani ai ka nxjerrur disa albume me muzikë argëtuese turke të cilat janë blerë edhe në vende të Evropës nga dashamirët e muzikës argëtuse. Ndër albumet e tija vlenë të veçohen: Suç Bende promovuar në vitin 1994, pastaj Gölgede Aynı, Detay , Akışına Bırak, Kop dhe albumi i tij i fundit Seven i publikuar n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tarkan

Keith Urban

Marc Anthony

David Guetta

Sean Paul

David Bowie

Stromae

Mika

Tito El Bambino

Alex Ubago


Tags: Mustafa Sandal

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019