A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: N.A.G është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Visar Ahmetaj apo siq e njohim N.A.G lindi në Prishtinë më pas emigroi në New York (Bronx). Bën pjesë në grupin The Bloody Alboz (Shqipet e Përgjakshme) dhe në grupet Alboholics dhe Originallat TBA....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Anëtar i grupit

Orginallat

Ish-Anëtar i grupit

Alboholics

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

AB-MC

Kobra aka Helmusi

Bx-A

Jeton

Buja

Dren (D.o.G.)

Cyanide

Presioni

Alba G

Caspo


Tags: N.A.G, Nag, N.A.G., Visar Ahmetaj

Krijo Një Kartolinë