A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  • Pejë 
BIOGRAFIA: Nadi është një këngëtar i njohur. Emri i vertet e Nadit eshte Leonard Matoshi dhe ka lindur ne Pejë. Ai është një këngëtar shumë i mirë i interpretimit te muzikes live dhe eshte i pranishem neper koncerte dhe klube te ndryshme te natës. Nadi deri me tani ka nxjerrë disa albume. Ai tash vazhdon me projektet e tij të reja duke i dhuruar publikut gjithmonë kënaqësi. Më datë 6 Tetor 2007, Nadi publikon videoklipin "Si Nje Leter". Në Maj 2009, Nadi merr pjesë në Top Fest 6 me kë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Ëmbëlsirë (2014)

Qunat Në Gurbet (2012)

Pare Pare (2010)

Iku Beqaria (2009)

Ma Kthe Dashurine (2009)


» Dërgo Një Këngë »

A E Din Sa Shume Te Dua
Nuk Mund Te Haroj
Si Nje Leter
Tjeter Mos Kerko
Maturant
Lamtumire
Xhamadani
Mori Fund


Artistë Të Ngjashëm:

Dr.Nushi

Valon Buquku

Valon Rama

Ron Rexhi

Ergin Brahimi

Acidi

Casp'

Edi Krasniqi

Burim Hoxha

Hysni Zeqiri


Tags: Nadi, Nadi Matoshi, Leonard Matoshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018