A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naile Vathi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
Naile Vathi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe klasike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luiza Çako

Shpresa Spaho

Edit Mihali

Besa Breca

Shpresa Gashi

Entela Ilirjani

Violeta Marniku

Evelina

Lumnije Menxhiqi

Stela Brahimllari


Tags: Naile Vathi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018