A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Naldi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Dhjetor 2016, Naldi & Anna publikojnë videoklipin "Kaptines". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 6 Janar 2017, Franci Sula & Landi Roko publikojnë videoklipin "Krem Karamel", në bashkëpunim me Naldi. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 13 Janar 2017, Naldi publikon videoklipin "Te Kam Zemer", në bashkëpunim me Murat Nazifi. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ergi Zejnuni (Ergi)

Flory

Lekssi

Clevinjo

Xheloo

El Ninjo

Alby

Enemy

Montano

Klevi ABG's


Tags: Naldi

Krijo Një Kartolinë