A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naldi
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: hip-hop

Naldi është këngëtar. Më datë 27 Dhjetor 2016, Naldi & Anna publikojnë videoklipin "Kaptines". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 6 Janar 2017, Franci Sula & Landi Roko publikojnë videoklipin "Krem Karamel", në bashkëpunim me Naldi. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 13 Janar 2017, Naldi publikon videoklipin "Te Kam Zemer", në bashkëpunim me Murat Nazifi.

Më datë 16 Janar 2017, Eri Qerimi publikon videoklipin "Papito", në bashkëpunim me Naldi. Muzika e këngës u punua nga vetë Eri Qerimi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Eri Qerimi.

Më datë 1 Prill 2017, Bledar Dapa publikojnë videoklipin "Tiron Maminas", në bashkëpunim me Andi Koni & Naldi.

Më datë 12 Maj 2017, Naldi publikon videoklipin "Ajo", në bashkëpunim me Zusi.

Më datë 23 Maj 2017, Naldi publikon videoklipin "Mi Amor".

Më datë 17 Korrik 2017, Marsel Ademi & Naldi publikojnë videoklipin "Do Te Dua". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 1 Prill 2018, Landi Roko publikon videoklipin "Ata Xhelozojne", në bashkëpunim me Naldi. Teksti u shkrua nga Dritan Shtylla.

Më datë 22 Prill 2018, Klea publikon videoklipin "Shake", në bashkëpunim me Natti Daja & Naldin.

Më datë 18 Korrik 2018, Naldi publikon videoklipin "T'fala Nga Lali", në bashkëpunim me Landi Roko. Muzika e këngës u punua nga vetë Naldi, teksti u shkrua nga vetë Naldi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »