A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Naldi - T'fala Nga Lali  (Feat. Landi Roko)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/07/2018

2018-07-18T04:52:32

Featuring

Landi Roko

Muzika & Teksti:

NaldiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'fala Nga Lali" kënduar nga Naldi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naldi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin