A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naser Beqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Naser Beqiri është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Shkollen fillore e mbaroj ne ABAZ AJETI te mesmen ne shkollen e muzikes Prenk Jakova si dhe akademin e muzikes e kreu ne Prishtinë. Eshte profesor i edukates muzikore ne shkollen fillore Ramiz Cerrnica. Në vitin 2011, Naser Beqiri & Labinot Beqiri publikojnë albumin "Kendojm Per Ju". Në Tetor 2013, Naser Beqiri merr pjesë në Zhurma Show 2013 me këngën "Sonte Jam I Vetëm". Në Janar 2015, Naser Beqiri merr pjesë në Prizreni Music Fest 2015...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Kendojm Per Ju (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Ti Gabove
Per Ty
Sonte Jam I Vetëm

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Dardan Gjinolli

Eroll Murati

Berat Demiri

Krayzie Xia

Shkumbin Tafilaj

Flori Çoçaj

Agim Boshnjaku

Lil' Liri

Merki Buduri

Trim Jakupi


Tags: Naser Beqiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018