A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naser Maqedonci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
Naser Maqedonci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sami Krasniqi

Gzim Medeci

Kledi Selimi

Nertil Zhuniqi

Sadik Uka

Kati Zhubi

Petrit Karaqica

Mc Gima

Lumni Tershana

Faton Bajrami


Tags: Naser Maqedonci, Naseri

Krijo Një Kartolinë