A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naser Mitrovica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.4 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Naser Mitrovica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. I lindur ne Bajre (Mitrovice), vjen nga nje familje qytetare e vjeter, me rreth 80 vite babe dhe gjysh mitrovicali. Naser Mitrovica ka filluar te kendoje si femije qysh ne vitin 1982 ne hotelin e njohur Vicianum, ne qytetin e vjeter Vushtri, afer Prishtines. Vazhdoi muaj pas muaji ne tere territorin e Kosoves te kendonte dhe vazhdoi ne hotelin Karagaq ne Peje. Keshtu filloi Naseri me ate zerin e tij si nje talent i vertete dhe vokali orietal i le...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Gigolli

Remzi Leka

Brahim Qetaj

Morris

Leka

BB Poqi

Florent Nushi

Nehat Ferati

Hazir Qelaj

Avni Hadergjonaj


Tags: Naser Tmava, Naser Mitrovica, Naseri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018