A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Naser Tmava - Therret Prizreni


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/07/2016

2016-07-27T13:56:54

Këngë e albumit:

"Anita"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Therret Prizreni" kënduar nga Naser Tmava.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naser Tmava i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dj Dalool. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

thrret prizreni mori shkoder
hajde trim se te kam moter
merre durrsin e tiranen
se na kshtu e gzojna nanen
un therras pej edhe gjakov
ooo drenic llap edhe rugov
vjen deqani e mitrovica
kaqaniku e kamenica
vjen gjilani e prishtina
ferizaji edhe klina
ooooo nket kala sbashku te rrina...

heeej kur te vini ooo kur te vini
mos harroni edhe krujen o ktu ma ftoni
qoni lajm ne gjirokaster
tepelen e mallakaster
as mirdit kuksin me thirr
thirre korqen e me rrethin
thrras tetoven o gostivarin
thrras ulqinin e tivarin
bujanovci vjen presheva
suhareka e malisheva

ooooooooo ton gollaku e podujeva
heeeej kam thirr plav kam thirr guci
ooo hot grut edhe malsi
kam thirr dibren ohrin strugen
merre lezhen edhe puken
vjen qameria vjen janina
oo lum na lum sbashku do rrina
manastiri ka qu fjal
gjithsesi un kam me ardh
gjithsesi un kam me ardh e se per korq malli mka marr
po ni bes ka thon e ki oooo herdokur te ju do vimee

hej kur te vini dor per dore mos harroni
qonja vlores ni porosi ni flamur le ta mbaj ne gji
te gith vllazen edhe motra eni ktu po na thrret votra
ni kunor bashk ta qendisim o ni flamur pa yll ta ngrisim
le te degjoj sot bota e maar
OO KSHTU RRim BASHK OOO
HEEU POPULLI SHQIPTAR O HEJJJMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018