A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Naser Mitrovica - Para Dere Na Ka Bi Ni Rrush


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/07/2017

2017-07-18T15:07:00

Këngë e albumit:

"Fresh Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Para Dere Na Ka Bi Ni Rrush" kënduar nga Naser Mitrovica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naser Mitrovica i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gazmend Osmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Para dere na ka mbi nji rrush e o x2

Per Kujtimin po na lut gjithkush e o x2

Para dere na ka çel qershija o x2

Luni knoni oj motrat e mija o x2

...Më Shumë...