A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Naser Mitrovica - T'kisha Me Kan Flutur


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/07/2017

2017-07-18T15:07:06

Këngë e albumit:

"Fresh Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'kisha Me Kan Flutur" kënduar nga Naser Mitrovica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naser Mitrovica i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...