A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Naser Mitrovica - Sonte Është Nata Jote


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2017

2017-07-19T09:40:50

Këngë e albumit:

"Fresh Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Është Nata Jote" kënduar nga Naser Mitrovica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naser Mitrovica i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018