A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Natalia Kills

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Bradford 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Natalia Kills është një këngëtare e huaj shumë e njohur. Natalia Noemi Cappuccini-Sinclair (born Natalia Noemi Keery-Fisher), better known by her stage name Natalia Kills, is an English singer, actress, record producer, fashion designer, and director. She was born, and raised for part of her early life, in Bradford. Kills studied at the Bradford Girls' Grammar School before briefly attending the London Academy of Music and Dramatic Art. She withdrew from LAMDA to focus on her musical career. She soon b...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Cheryl Cole

Leona Lewis

Malù

Ciara

Kat Deluna

Miranda Lambert

Tal

Loreen

Alessandra Amoroso

Vanessa Hudgens


Tags: Natalia Kills

Krijo Një Kartolinë