A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Natassa Theodoridou

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Selanik 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
  • Mosha:
  • 47 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Natassa Theodoridou është një këngëtare e huaj e njohur. Natassa Theodoridou is the only female Greek artist to have her first three albums achieve platinum status. She has been certified for a total of at least 432 thousand albums and 20 thousand singles sales by IFPI Greece. On 14 March 2010, Alpha TV ranked Theodoridou the 12th best selling female singer in the nation's phonographic era (since 1960), with a total of ten platinum and three gold albums. Theodoridou was born and raised in Drama. She st...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Demet Sağıroğlu

Coral Segovia

Zharick Leon

Lorena Rojas

Shy'm

Ela Rose

Willow Smith

Cher Lloyd

Mayre Martinez

Esra Kahraman


Tags: Natassa Theodoridou, Natasa Theodoridou, Νατάσα Θεοδωρίδου

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018