A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Natti - Do Të Harroj  (Feat. 25%)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/03/2011

2011-03-20T22:48:47

Featuring

25%


Shum fjal të pathëna
që i ngelem pa mbi buz
shum perqafime të ndaluara
që s'ti dhurova kurr

(2x)
Një emer i skaletur ne dru
qe do e fshim vitet e te hares
një zemer e perulur ne gjum
qe se gjeti kurr rrugen e shpreses

(2x)
Edhe pse i shkaterruar jam
rrugen time i vetum do vazhdoj
si pik shiu mbi xham
do te tretem e do t'harroj

Yooo put you don't me
baby je shourry
put you don't me
edhe nëse ti menon qe kam gabim
un jo, gabon ti
shourry qiti kryt mes e kush ka faj
yeah it's OK no way
cadem yes my fuc*ing day day
stop ???
???...
but you thing i'm lose
and you win
i if were ???
baby i'm gone

Mijera kujtime qe me vrasin
i permblodha ne albumin e jetes
shum lot i faqeshkerrasim
e ndalojn edhe fundin e letres

Një emer i skaletur ne dru
qe do e fshim vitet e te hares
një zemer e perulur ne gjum
qe se gjeti kurr rrugen e shpreses

(4x)
Edhe pse i shkaterruar jam
rrugen time i vetum do vazhdoj
si pik shiu mbi xham
do te tretem e do t'harroj


Ky tekst u dërgua nga  YanaOtrKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018