A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Natti Daja - Për Lumturinë  (Feat. Stine)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/09/2018

2018-09-08T18:39:38

Featuring

Stine

Muzika & Teksti:

Natti


Se di a t'ka marr malli me m'pa
Se di a xhelozon per mu ala
Me mungon dashnia jote
Prania jote
Kur e kujtoj po mvjen me qa
...
Nje gote do pi per lumturine tende
Sot do festoj per tenden dashni
Ne vendin tend nuk hyri njeri tjeter
Ne vendin tim ndodhet ai


Ky tekst u dërgua nga Samanta.IbrahimiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018