A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naxhije Fejza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Naxhije Fejza është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore folklorike. Në Nëntor 2008, Naxhije Fejza merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Do Te Vij". Në vitin 2009, Naxhije Fejza publikon albumin "Lulja Shqiptare". Në Nëntor 2013, Naxhie Fejza merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Moj Sevda". Në vitin 2014, Naxhije Fejza publikon albumin "Këngë Dasmash". Më datë 26 Qershor 2015, Shkurte Fejza & Naxhije Fejza publikojnë videoklipin "Për Ty Motër". Muzika e këngës u punua nga Shkurte Fejza, tek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Live 2016 (2016)

Këngë Dasmash (2014)

Lulja Shqiptare (2009)


» Dërgo Një Këngë »

Ata Sy Drite Bukurie


Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Mimoza Selimi

Suzana Qatipi

Ema Bytyqi

Irma Gurakuqi

Sidorela Kelmendi

Sevi

Lumnije Menxhiqi

Entela Ilirjani

Mimoza Abedini


Tags: Naxhije Fejza, Naxhie Fejza, Didi, Naxhia, Naxhija, Nagjije

Krijo Një Kartolinë