A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nazif Cela - Manushaqe Moj Mano


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/08/2008

2008-08-10T16:46:47

Manush te thoshte bandilli
Manushaqe moj mano x2

Te ndizej zjarri te gjiri
Buza si prush trendafili x2

Ref...x2
Mano kur lije sokakun
Ma shtoje etjen dhe merakun
S'i lije te flinin gjume
Te ndiqnin gjurme me gjurme

Mano pa gdhire mire
Dilje stolisje avlline x2

Te ndizej zjarri te gjiri
Buza si prush trendafili x2

Ref...x2
Mano kur lije sokakun
Ma shtoje etjen dhe merakun
S'i lije te flinin gjume
Te ndiqnin gjurme me gjurme

Te ngjisnin me vershellima
Ti lozje me trendelina x2

Te ndizej zjarri te gjiri
Buza si prush trendafili x2

Ref...x2
Mano kur lije sokakun
Ma shtoje etjen dhe merakun
S'i lije te flinin gjume
Te ndiqnin gjurme me gjurme

...

Ref...x2
Mano kur lije sokakun
Ma shtoje etjen dhe merakun
S'i lije te flinin gjume
Te ndiqnin gjurme me gjurme


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...