A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nazif Cela - Mirmengjes O Interes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/08/2008

2008-08-10T17:43:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mirmengjes O Interes" kënduar nga Nazif Cela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nazif Cela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...