A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nazif Cela - Bubulina


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/10/2011

2011-10-20T18:30:44


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bubulina" kënduar nga Nazif Cela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nazif Cela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Maya Alickaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(4x)
bu bu bubulina
(2x)
vajza me fustan te ngusht
bu bu bubulina
(2x)
esht e plakut mjeker shtupe
bu bu bubulina

ref;(2x)
bu bu bubulina obobo sa e mir
bu bu bubulina si vesa me trandafila

(2x)
o ti plak o mjeker shtupe
bu bu bubulina
pse se marton ate qube
bu bu bublina

ref;(2x)
bu bu bubulina obobo sa e mir
bu bu bubulina si vesa me trandafila

e martoj po si gjej burre
bu bu bubulina
bjere ketu se e marr une
bu bu bubulina

ref;(4x)
bu bu bubulina obobo sa e mir
bu bu bubulina
bu bu bubulina si vesa me tranda filaMë Shumë...