A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nazif Cela - Laberia Ime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/04/2013

2013-04-03T16:12:20


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Laberia Ime" kënduar nga Nazif Cela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nazif Cela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...