A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nazif Cela & Grupi Antea - Para Flamurit Te Kombit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2012

2012-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Nje Here Thone Te Trashegohesh"


Para Flamurit te Kombit
Gatitem si para Zotit
nene moj
Para burrave te shquar
Me nder e lavdi mbuluar
I nderoj
Heronjt qe bejn Historine
Jetojn sa kombi yne

Per Heronjt e Historis
Kapedanet e Lirise
Do kendoj
Para burrave te shquar
Me nder e lavdi mbuluar
I nderoj
Heronjt qe bejn Historine
Jetojn sa kombi yne

Kenga bredh me ligjerime
Bashke me te dhe zemra ime
Fluturon
Para burrave te shquar
Me nder e lavdi mbuluar
I nderoj
Heronjt qe bejn Historine
Jetojn sa kombi yne

Ane e mbane trojet e mija
Ku ka rrenjet Historia
Si harroj
Para burrave te shquar
Me nder e lavdi mbuluar
I nderoj
Heronjt qe bejn Historine
Jetojn sa kombi yne


Ky tekst u dërgua nga Edi Xhelilaj
Më Shumë...