A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nazif Cela - Historia C'trima Pruri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/04/2013

2013-04-12T15:39:17

Historia trima pruri kush ishte duda dhe nuri ishte babai dhe i biri qe na ali pashe veziri
Dud Sinani me tabore i zoti kalas ne vlore zabiti me shkoll te larte kur menicen kish jadarte
ME turqit piqej ne flake kve ca ne mi ptarin ortake dhe ata trima te lumit qe i vune gjoksin plumit
Asnje dite s’u ul flamuri iku duda edhe nuri ne manolas tek mali e nurit sot i gjendet vari
Kush luftoi atje te pylli nur duda boje ylli deti nuri ne lendine ne lufte o per mbi janine
Sa pati shpirtin pa dale u tha shokeve 2 fjale me lajmeroni shtepine ne u vram o per shqiperine

REFRENI
Me lajmeroni shtepine ne u vraaam o per shqiperin


Ky tekst u dërgua nga REDION BEDAJ
Më Shumë...