A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Nazif Cela - Tek Kendojne Djemte  (Feat. Grupi Polifonik)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/11/2013

2013-11-20T19:21:06

Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tek Kendojne Djemte" kënduar nga Nazif Cela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nazif Cela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...